Rok 2020 je už od začátku zvláštní. Od první sekundy. Jako by to bylo včera, co jsem chtěl s malováním na začátku roku seknout. Neměl jsem dál víru ztrácet drahocenný čas na něčem, co nemá smysl. Diky za to, že jsem to tehdy neudělal. Teď mi moje rozhodnutí dává smysl. A nakonec jsem za něj rád.

Mnoho obrazu šlo tento rok do světa. A ne jen obrazy z eshopu. Pro spoustu z vás jsem tvořil zakázkovou malbu či obrazu, malby na kšiltovku nebo na mikinu. A dokonce letosek přinesl i nové betonové designové výrobky, které jsem začal v průběhu roku dělat. Tak trochu něco, co pojí moji každodenní práci s mym koníčkem. I když ve svych snech mám pořád to, že jednou me bude živit právě tvorba. Tak toto je něco, co tyto dva světy momentálně propojuje.

Výběr z toho co šlo tento rok k Vám domů:
Velké díky. Díky za to, že můžu malovat. Že mám pro koho malovat. Díky za Vaši podporu a za to, že vše mnou vytvořené je ve Vasich domovech. Vaše nápady mě posouvají dál. A já tvořím obrazy a věci, ktere by mě samotného nikdy nenapadly. Tímto se já sám učím novým věcem.

Přeji vám v roku 2021, vše dobré a ať je nam všem na tom světě trochu líp.

Lukáš Bajs