Bez Vás by nebylo pro koho dělat umění

Obrovské DĚKUJI. Ano. To vystihuje moje pocity. Další neskutečný rok uběhl a já Vám všem, kteří podpořili moji tvorbu nákupem na e-shopu nebo si nechali zhotovit malbu na zakázku děkuji. Taky těm, kteří mě sledují na sociálních sítích. Děkuji za Vaši podporu, komentáře, sdílení.

Děkuji taky haterům, za jejich komentáře, které jsou někdy až příliš inteligentní na to, aby si člověk dělal těžkou hlavu a věřte, že v tom budu pokračovat a dávat do toho ještě víc než doteď (ne, že bych pro to nic nedělal, ale vždy je, co zlepšit). Taky těm, co jen zakopnou o můj web a hned odejdou. Možná se někdy vrátí. Taky těm, s kterými dlouho řešíte zakázku a pak se po nich slehne zem (a že jich nebylo vůbec málo). V neposlední řadě taky těm, kteří ještě ani nevědí, že v životě potřebují barvy (potřebují jenom trochu času).

A největší díky patří moji přítelkyni. Bez ní by byl život mnohem složitější.

A co přinesl rok 2021?

Jednoduse řečeno spoustu barev a číslo 75. To číslo představuje všechny prodané obrazy, kšiltovky, podtácky, omalovánky a jiné malby. Z toho bylo 43 maleb na zakázku (11 obrazů, 27 kšiltovek, malba na společenské boty, návrh plyšového medvídka, mikiny na zakázku).

PF 2022

Všem přeji šťastný nový rok 2022, hodně zdraví, štěstí, životního elánu, ať se Vám vydaří co si naplánujte, hodně barev v životě a taky ještě víc kreativity a uměleckých nápadů pro všechny tvořivé lidi.

Děkuji

Lukáš Bajs

Pusťte si domů barvy