To je otázka, kterou si možná klade mnoho z vás. Možná jste si ji dokonce pokládali i vy sami. A možná jste si odpověděli: „Nejsem blázen!“ Ale opravdu nejste? V době, kdy jsme obklopeni masovou produkcí, kdy je každý kus oblečení, každý předmět, dokonce i každý člověk, jaksi stejný, unifikovaný, není touha po jedinečnosti něco bláznivého? Nebo je naopak bláznivé být stejným jako ostatní?

Představte si, že jdete po ulici a potkáváte člověka za člověkem. Všichni jsou oblečeni ve stejných tričkách, stejných džínách, stejných bundách. Všichni nosí stejné kšiltovky. Ale vy ne. Vy máte na hlavě něco jiného. Něco, co jste si nekoupili v obchodě, kde je to samé jako všude jinde. Něco, co jste si neobjednali z internetu, kde je to samé jako všude jinde. Vy máte na hlavě kšiltovku, která je jen vaše. Kšiltovku, kterou vám namaloval člověk, který je stejně originální jako vy.

Ručně malovaná kšiltovka není jen kšiltovka. Je to výraz. Výraz vaší jedinečnosti, vaší originality. Je to něco, co vás odlišuje od ostatních. Je to něco, co vás vystavuje na odiv. Je to něco, co vás představuje.

A co je na tom bláznivého? Každá je výjimečná, stejně jako vy. Jsou to malé díla umění, která můžete nosit na hlavě. Jsou to trofeje vaší originality, vaší jedinečnosti, vaší odlišnosti. Takže, jste snad blázni?

Ne, nejste. Jste originální. A toužíte po tom, být jedineční. Toužíte po tom, být vidět. Toužíte po tom, být slyšet. A ručně malovaná kšiltovka vám to umožní. Protože na kšiltovce je vidět, kdo jste. Na kšiltovce je slyšet, co chcete říct. Na kšiltovce je cítit, co cítíte.

Takže ano, pořiďte si ručně malovanou kšiltovku. Ne proto, že byste byli blázni. Ale proto, že jste originální. Proto, že jste jedineční. A proto, že to chcete ukázat světu. Protože svět potřebuje více originality, více jedinečnosti, více odlišnosti. Svět potřebuje více lidí jako jste vy. A ručně malovaná kšiltovka je jeden z nejlepších způsobů, jak to ukázat. Záleží jen na tom jaký motiv to bude.

Děkuji za dočtení až sem a doufám, že budu moct umocnit i Váš styl. Tak co to bude?

Pusťte si domů barvy