Dárkové poukazy – PODMÍNKY UPLATNĚNÍ

1.1. Dárkový poukaz má hodnotu dle výběru zákazníka, který si dárkový poukaz kupuje (dále jen „kupující“), a to ve výši 1000 Kč, 2000 Kč, 3000 Kč nebo 5000 Kč. Dárkový poukaz lze zakoupit na e-shopu prodávajícího Lukáš Bajs (dále jen „prodávající“) na adrese www.lukasbajsart.cz (dále jen „e-shop“).

1.2. Kupní cena dárkového poukazu odpovídá hodnotě dárkového poukazu vybrané kupujícím. Dárkový poukaz bude po jeho objednání zaslán v elektronické podobě na e-mailovou adresu uvedenou kupujícím.

1.3. Dárkový poukaz je určený k úhradě nákupu a je možné uplatnit jej na e-shopu vložením kódu dárkového poukazu do příslušné kolonky v nákupním košíku nebo sdělením kódu při objednávce v emailu.

1.4. Každý dárkový poukaz je opatřen unikáním kódem a není evidován na konkrétní jméno vlastníka dárkového poukazu. Vlastník dárkového poukazu je povinen unikátní kód chránit před zneužitím či využitím neoprávněnou osobou nebo ztrátou. Prodávající vede evidenci dárkových poukazů s unikátními kódy a v případě, že eviduje daný unikátní kód jako uplatněný, není možné dárkový poukaz s tímto již uplatněným unikátním kódem uplatnit znovu.

1.5. Dárkový poukaz se nevztahuje na cenu dopravy.

1.6. Dárkový poukaz není směnitelný za peníze a nelze jej uplatnit opakovaně.

1.7. V případě uplatnění dárkového poukazu na e-shopu prodávajícího musí hodnota nákupu dosahovat minimálně hodnoty dárkového poukazu. Kupující bere na vědomí, že rozdíl mezi celkovou cenou nákupu a hodnotou dárkového poukazu není směnitelný za peníze a nelze jej uplatnit při dalším nákupu.

1.8. Platnost dárkového poukazu je 1 rok od jeho vystavení.

1.9. Prodávající si vyhrazuje právo podmínky užití dárkového poukazu změnit dle vlastního uvážení.