Originální tisky z autorských obrazů

Protože pořád projevujete zájem o prodané kousky originálních obrazů, které již nejsou k mání, chci vám dát tu možnost pověsit si doma alespoň menší vyhotovení oblíbeného obrazu. Taky jestli vaše finanční stránka nedovoluje pořízení originálu na plátně je toto možná varianta jak mít doma kousek z mé tvorby.

Rozhodl jsem se udělat plakáty (printy) a uvést je do prodeje formou předprodeje. Předprodej bude trvat do 6.4.2023 kdy půjde do tisku první várka. Samozřejmě v předprodeji si můžete pořídit plakat za sníženou cenu. Půjde o tisky z mých autorských obrazů na kvalitním fotopapíře 265g/m2 vždy jen v limitované edici. Každý kus bude číselně označen, signován a samozřejmostí bude certifikát pravosti.

Možnost objednání produktu, na který si chvíli počkáte, ale budete ho mít u mě s jistotou rezervovaný, je cesta, jak vám zajistit váš vybraný kus a mě možnost pokračovat s prodejem. Předprodej mi pomůže s dalším investováním

Měli byste zájem o tisk z jiného autorského obrazu?

Líbí se Vám mít možnost pověsit si doma dílo, které se Vám líbí, ale bohužel originál obrazu je již prodaný? Není problém. Věřím, že spolu něco vymyslíme.

Kontaktujte mě přes formulář po kliknutí na tlačítko NAPIŠTE MI nebo přímo na email.