Vylaďte svůj styl

Malba na zakázku
Originální obrazy a kšiltovky na zakázku. Vylaďte svůj styl s jedinečnou malbou. Objednejte si svůj originální kousek ještě dnes.

Jak probíhá objednávka zakázkové malby

Určitě budu mít na Vás několik otázek. Jen se nebojte. To prostě k tomu patří, protože se potřebuji dostat na Vaši vlnu a pochopit co přesně chcete a potřebujete.
w

Rozhodli jste se pro malbu ode mě?

Skvělé. Už teď se těším. Nejdřív mi prosím napište svoji představu. Půjde o obraz nebo o jinou malbu? Ještě přesně nevíte co by jste chtěli nebo co by se Vám hodilo? Nevadí. Spolu to dotáhneme do finální verze.

Rozměr a cena

Cena je vždy individuální. U obrazu záleží na rozměru plátna a složitosti malby. U kšiltovky na vybraném typu kšiltovky a taky na motivu a složitosti požadované malby. Cenu Vám vždy sdělím před začátkem tvorby.

Realizace malby

Po odsouhlasení ceny, všeho podstatného co si dohodneme a zaplacení domluvené částky začnu malovat. Většinou realizace trvá tak 4-6 týdnů. I tento údaj je individuální a vždy si ho dohodneme alespoň zhruba předem.

Dodání

Po odsouhlasení finální malby nebo případných dodělávkách Vaši malbu zasílám v co nejkratší době.

Jak je to s cenou ručně malované kšiltovky na zakázku.

Některé realizované

malby na zakázku


Reference

Musím říct, že jsem měl velká očekávání a ta byla bezezbytku naplněna. Když jsem vybalil kšiltovku z krabice, tak jsem si normálně sedl na prdel. Chtěl bych zdůraznit výbornou komunikaci, trefné dotazy, které směřovali k jedinému cíli, a to udělat opravdové umělecké dílo. Za neskutečně krásné zpracování mé představy si zasloužíte velký potlesk a jedno velké DĚKUJI. Před Vaším uměním smekám svoji novou kšiltovku a přeji Vám ještě spoustu stejně spokojených zákazníků, jako jsem já.

Petr

Napište mi

Jestli chcete malbu na zakázku přesně pro Vás, tak mi napište pomoci tohoto kontaktního formuláře nebo přimo na e-mail.

4 + 8 =

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení vaší poptávky, zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu. Více informací naleznete na stránce Zásady ochrany osobních údajů.

Sledujte mě na sociálních sítích