Lukáš Bajs

Lodžská 464/10
181 00 Praha 8
Česká republika

IČ 06022278

Neplátce DPH.

“Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku od 12.04.2017.”

Č.j.: MCP8 321242/2018
Sp. značka: SZ MCP8 321226/2018
Úřad městské části Praha 8 odbor živnostenský a správních činností
Zenklova 1/35
180 48 Praha 8

JÁ A TVORBA

Lukáš Bajs (*1987) jméno mé,

jsem Slovák (pochádzam zo Žiliny) žijící, pracující a tvořící v Praze. Jsem stavař, ale malování je to, co mě naplňuje a nedá mi spát.

K malování jsem se dostal úplnou náhodou. Jednou jsem poznal malíře a poprosil jsem ho, jestli si to můžu vyzkoušet. V podstatě jsem chtěl udělat nějakou skvrnu, machulu, prostě hodit barvu na plátno. Od té doby se s malováním nedá přestat. Dokonce až tak, že se mi stává to, že v práci myslím víc na obrazy a tvorbu, než na mou práci samotnou.

Tvořím většinou abstraktní obrazy akrylovými barvami na plátno, ale ne všechno musí být abstraktní. Myslím, že mé obrazy jsou hlavně moderní. Snažím se dostat umění do domácností a přinést jim tak explozi barev do šedých dnů a taky umocnit dojem z moderního interiéru.

Postupem času jsem kromě obrazů začal tvořit také trochu jinak. Pomalovat se dá téměř cokoli. Začal jsem tvořit ručně malované kšiltovky, podtácky, zkoušel jsem taky malbu na triko nebo mikinu. Pomaloval jsem si dokonce i přilbu do práce nebo osvěžovač airwick doma na WC.

Nemám jeden styl malováni. Stále zkouším a tvořím něco nového, protože nerad dělám podobné věci. Chci, aby to bylo vždy něco originálního.

Nemám vystudovanou žádnou uměleckou školu a ani jsem nikdy neabsolvoval výtvarný kurz. Sám o sobě si myslím, že neumím malovat. Myslím něco reálného.

Mnoho let jsem používal název ZAVES MA, jenomže nastal čas na změnu. A proto jsem změnil Zaves ma na LUKAS BAJS ART.

Je na Vás jestli se Vám má tvorba líbí. Klidně brouzdejte na mých stránkach a ponořte se do světa fantazie.

Kontaktní formulář

12 + 12 =

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení vaší poptávky, zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu. Více informací naleznete na stránce Zásady ochrany osobních údajů.